0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подлога 17.5 Модерен Фау Кожа Тапациран Вртлив Стол Во Сенф Жолта Боја

Подлога 17.5 Модерен Фау Кожа Тапациран Вртлив Стол Во Сенф Жолта Боја

DEN 2384.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Мирниот дизајн со низок профил на овој современ акцентен стол создава привлечно место за одмор. Изграден со механизам за вртење од 360 степени, овој разигран акцентен стол нуди стил на кутија и рамна основа што тоне во просторот без напор. Целосно завиткан во кадифен тапацир од вештачка овча кожа, овој акцентен стол нуди исклучително пријатно место за опуштање со книга или разговор со семејството и гостите. Хоризонталното канализирање и велт трим нудат класични, но сепак ретро-инспирирани елементи. Ставете го овој вртлив акцентен стол во отворен простор за седење и разноврсен отворен концептен план на подот.Карактеристики : Материјали : Бор, иверица, дрво од larш, метал, вештачка кожафиниш : Сенф Жолтстилски вртлив акцент со низок профил, трендовски, тапацир за кожа од вештачка овцадетално со хоризонтално канализирање и заварување триминусна конструкција на пролетно седиште за трајна удобност360-степен вртлива основен тип на вртлива плоча : 360 степени перници - назад и седиште : прицврстена конструкција на подлогата : задна мрежа; седиште - с - пролет спецификации : Димензии На Производот : 31"х х 34.5"в х 37.5"тежина на производот : 54 фунти димензии на седиштето : 17.5"х х 24"д подлога 17.5" модерен тапациран вртлив стол од вештачка кожа во сенф жолта боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.