0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бикини Исечете Едноделни Поместени Бикини Контрола На Стомакот Костими За Капење Црна М

Бикини Исечете Едноделни Поместени Бикини Контрола На Стомакот Костими За Капење Црна М

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Комплет За Костими За Капење Бикини Бендо Склекови Костим За Капење Завој За Облека За Плажа Бразилски Женски Костими За Капење Костими За Капење Розова Трендовски Секојдневен Бикинистил : Трендовски Секојдневен,Каузален Тип На Шема : Должина На Облека За Печатење : Редовна2. Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставкитепакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Подлога За Градите) Материјал : Полиестерокција : Дневно,базен ,Морнар : Жени3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Стил На Ракав : Редовна Декорација : Несезона : Лето 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини претходно . Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Точка специфики Декорација : Никој. 1. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!!. Тип На Шема : Печатење. Пакетот Вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа). Сезона : Лето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.