0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Рашири Поли Перница Пета И Пети Глуждот Чорапи, Парови

Женски Рашири Поли Перница Пета И Пети Глуждот Чорапи, Парови

DEN 127.52
Достапно е за нарачката

Од стоката

Нашите Женски Перформанси Истегнете ги чорапите до Глуждот се направени СОITУРКНИТ за да ви дадат засилена издржливост за вашите напорни денови. Додадена е мрежеста вентилација за да им помогне на вашите стапала да дишат и да останат удобни. Без разлика дали лежите на каучот или трчате низ градот Гилдан, ве покри. Бидете сигурни да ги проверите и нашите други неверојатни производи за Истегнување На Перформансите, вклучувајќи ги и Нашите Чорапи Без Шоу кои доаѓаат во различни нивоа на амортизирање. ENDУРКНИТ за засилена издржливост; мрежеста вентилација за дишење; амортизирање На Петицата и прстите за дополнителна удобност; Одговара на големини на чевли 4-10; Машинско перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.