0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарно Злато Каратно Жолто Злато 6х Смарагд Исечени Сини Топаз Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато 6х Смарагд Исечени Сини Топаз Обетки

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие безвременски сини столпчиња сигурно ќе го комплетираат вашиот изглед за секоја пригода. Одликувајќи се со волшебни 6х4мм, смарагдно исечени сини скапоцени камења топаз во 14 каратно жолто злато, овие обетки се прицврстени со затворачи за столб и туркање назад за совршено држење. Привлечете восхитувачки погледи со леснотија кога ги носите овие прекрасни обетки од декември. Скапоцените камења тежат 1,4 cttw.Метална Тежина : 0,67 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Скапоцени Камења Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7мм х 4ммгемстоун Детали : Тип : Син Топазбиртстоун Месец : Декември Сече : Смарагд Облик : Октагон/смарагд големина : 6mm x 4mmweight : 1.40 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : Prongyar вашиот предмет пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Пост И Туркање Назад, Син Топаз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.