0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бојно поле-КОМПЈУТЕР

Бојно поле-КОМПЈУТЕР

DEN 559.20
Достапно е за нарачката

Од стоката

Бојното поле 2042 е стрелец во прво лице што го означува враќањето на иконската сеопфатна војна на франшизата. Во блиска иднина светот трансформира со нарушување, се прилагодат и да се надминат динамички менување на бојните полиња со помош на вашиот тим и најсовремена арсенал. Со поддршка за 128 играчи*, battlefield € 2042 носи невиден обем на огромни средини низ целиот свет. Играчите ќе преземат неколку масивни искуства, од ажурирани режими на мултиплеер Како Освојување и Пробив до целосно новата Опасна Зона. Бојно поле 2042 - Производител НА КОМПЈУТЕР : Електронски Уметности. ЕСРБ Рејтинг : Зрели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.