0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дорман КА59634ПР Задна Десна Долна Задна Суспензија Контролна Рака За Специфични Модели На Акура Хонда, Црна

Дорман КА59634ПР Задна Десна Долна Задна Суспензија Контролна Рака За Специфични Модели На Акура Хонда, Црна

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа контролна рака на суспензијата е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена за оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-одговара и настапува како оригиналната опрема на одредени возила. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Акура КЛ : 1997, 1998, 1999 Хонда Спогодба : 1994, 1995, 1996, 1997.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.