0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Втех, Азбука Епл, АБЦ Учење Играчка, Предучилишна Играчка

Втех, Азбука Епл, АБЦ Учење Играчка, Предучилишна Играчка

DEN 399.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Земете залак од учење со Азбуката Јаболко. Осум активности за учење за деца од предучилишна возраст учат животни, предмети, зборови, фоника, букви, правопис и временски концепти. Притиснете ги копчињата азбука за осветлување за да слушнете 26 весели мелодии и звучни ефекти. Оваа забавна играчка за учење има и симпатичен црв кој пее песни и комуницира со вашето дете и часовник со подвижна рака. Рачката во облик на лист го олеснува УЧЕЊЕТО НА АБЦ во движење. Ова е едно јаболко што не може да се расипе! Наменет за возраст од 2-5 години. Потребни се 2a батерии. Батерии вклучени само за демо цели. Нови батерии препорачани за редовна употреба. Децата од предучилишна возраст можат да истражат осум активности за учење кои воведуваат животни, предмети, зборови, фоника, букви, правопис и временски концепти. 26 копчиња за осветлување на буквите го кажуваат името и звукот на секоја буква или 26 весели мелодии и звучни ефекти. Осум режими на игра вклучуваат игри за учење, имиња и звуци на животни, активности на часовникот, забавни факти, музика и многу повеќе. Наменети за возраст од 2-5 години; потребни се 2a батерии; вклучени батерии само за демо цели; нови батерии препорачани за редовна употреба. Оваа играчка за фоника за учење во предучилишна возраст ги воведува Абц на разигран начин со симпатичен, интерактивен пријател со црви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.