0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дисциплина Олео-Навивам Остави Од Керастаза За Унисе-5. Оз Крем

Дисциплина Олео-Навивам Остави Од Керастаза За Унисе-5. Оз Крем

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дисциплина Олео-Навивам Остави Во Од Страна На Керастаза За Унисекс - 5.1 Мл Крем лекување пред-стил крем за непослушните кадрава коса во потребата од дефиниција и опуштени кадрици. текстурира кадрици, правејќи ги да се чувствуваат помазни. со дејство против разлетување, кадрици ќе изгледаат опуштено и еластично.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.