0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Солиден Гребен 11157. Контролна Табла Радио Конзола, Центар, Јаглен; 11-џип Wrangler JK Одговара изберете: 2011,2015-ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Солиден Гребен 11157. Контролна Табла Радио Конзола, Центар, Јаглен; 11-џип Wrangler JK Одговара изберете: 2011,2015-ЏИП WRANGLER

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Подготвени сте да внесете поспортско чувство во вашата цртичка? Со овој акцент на јаглен за вашата централна радио конзола, вашата цртичка ќе експлодира со луксузен сензибилитет што ја оживува целата внатрешност на Вашиот Џип. Овој акцент ќе обезбеди поцелосен изглед на внатрешноста на Вашиот Џип, зголемувајќи ја неговата вредност и додавајќи чувство на удобност и величественост. Оваа обликувана конзола за инјектирање се инсталира со двострана лента од автомобилско одделение за директно вклопување. Не е потребно дупчење. Јаглен. Вбризгување обликувани. Директно вклопување. Одговара Изберете : 2011,2015 - 2018 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2012-2014 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.