0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЖЕНСКИ САМАНТА ЧИПКА БОДИ

ЖЕНСКИ САМАНТА ЧИПКА БОДИ

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова прекрасно женско боди дава стилска и секси изјава, но исто така е изненадувачки разноврсна! Одликувајќи Се со длабоко V деколте со целосно покривање на дното, работи убаво под блејзер, совршено се спарува со здолништа, панталони и проегирни врвови и многу повеќе. МЕД ЖЕНСКИ САМАНТА ЧИПКА БОДИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.