0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Lg G Дијамант Кристал Паричник Случај Во Црвено

Lg G Дијамант Кристал Паричник Случај Во Црвено

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лг г6 други случаи на дијаманти. Прекрасен накит кристал паричник случај. Вградени странични џебови за кредитни картички, визит-картички и други дневни предмети што мора да ги имате. Безбедна магнетна размавта за да ја држите куќиштето затворено и телефонот без гребење. Цврсто прицврстување го држи вашиот телефон цврсто. Случајот со паричник целосно го покрива вашиот телефон. Добро исечете порти за вашите слушалки или слушалки и УСБ-кабел. Оваа футрола за паричник со дијамантски кристал реико лг г6 во црвено е одлична друга ставка за кутии со дијаманти по цена на царинење под 10 долари што не можете да ја пропуштите. Лг г6 други случаи на дијаманти. Други Дијамант Случај.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.