0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Перница Микробид Зајакнување Лесни Вратот Ролна Перница, 14 8

Перница Микробид Зајакнување Лесни Вратот Ролна Перница, 14 8

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Капакот Е Хипоалергичен и дише - нема да привлече прашина, полен, првут од домашни миленици и други надразнувачи. Лизгава и мазна текстура за заштита на вашата кожа од линиите за спиење на лицето кои можат да станат длабоки брчки. ЧУВАР НА УБАВИНА СПРЕЧУВАЊЕ На Брчки и Кршење На Косата : Свила Сатен Чувствуваат Перница За Коса и Кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.