0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дорман 674-Каталитички Конвертор Со Интегриран Издувен Колектор За Специфични Модели На Мицубиши, избрани природни Вклопувања: 2014-МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР СПОРТ, 2014 - МИЦ?

Дорман 674-Каталитички Конвертор Со Интегриран Издувен Колектор За Специфични Модели На Мицубиши, избрани природни Вклопувања:

DEN 1407.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој катализатор со интегриран издувен колектор-а. к. а. конвертор на колектор-е прецизно конструиран за да одговара на оригиналната опрема на одредени години на возилото, прави и модели за сигурна замена. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој конвертор на колектор е дизајниран да одговара на вклопувањето и перформансите на оригиналната опрема на одредени возила. Удобен комплет-вклучува дихтунзи и хардвер за цевки за поедноставување на инсталацијата. Издржлива конструкција-произведена во строги толеранции за сигурна долговечност. Доверлива вредност поддржана од тим инженери и експерти за контрола на квалитетот во Соединетите држави. Години на моделот на возилото овој дел одговара : МИЦУБИШИ АСХ : 2014, 2015 Мицубиши Оутлендер Спорт : 2014, 2015 Мицубиши Оутлендер : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018. Дополнителни Карактеристики Боја : Природно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.