0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Швајцарската Морнарица Страст Овошје 4оз

Швајцарската Морнарица Страст Овошје 4оз

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Лубрикантите Со вкус на швајцарската Морнарица имаат вкусен вкус, но формулирани да бидат нелепливи, без боење и безбедни кондоми и играчки. Тие доаѓаат во седум вкусови без парабени и без шеќер : Киви Од Јагоди, Пиња Колада, Многу Дива Цреша, Страсно Овошје и Чоколадно Блаженство, Ладење Пеперминт и Бонбони Трска. Секој вкус вкус автентичен за неговото име! ? Нелеплив ? Не-боење ? Вкусно ? Без шеќер ? Без парабени ? Достапно во шест вкусови Швајцарската Морнарица Страст Овошје 4оз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.