0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женска Плус Големина Тексас Лигавче Во Целина

Женска Плус Големина Тексас Лигавче Во Целина

DEN 2.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дики? Тексас Лигавче е за жената која сака да ја заврши работата. Изработени од издржливи материјали, шиењето со потпис додава класичен допир на стилот. Оваа лигавче е дизајнирана со многу џебови за голема корист, додека шевовите со двојна игла му даваат одбрана од абење. Измиени за мекост, ти?ќе биде удобно во оваа лигавче секој пат кога ќе го носите. Плус големини Традиционален стајлинг на столар, чекан јамка, засилено двојно шиење игла, плус големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.