0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Комфорна Зона Енергија-ЗАЧУВАЈ ВАЦ Електронски Керамички Осцилирачки Грејач, Црно

Комфорна Зона Енергија-ЗАЧУВАЈ ВАЦ Електронски Керамички Осцилирачки Грејач, Црно

DEN 799.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА-Уживајте Во пошироката дистрибуција на топлина со овој грејач на песочен часовник. Централното греење може да помогне во одржување на потопла температура во вашиот дом.5 A, 750/1500 W + Технологија За Заштеда На Енергија, кабел за напојување од 6 стапки, Достапен Во Црно-Бели варијанти, Внимателен подарок ЗА саканата личност ЧУВАЈТЕ ГИ МОРНИЦИТЕ ПОДАЛЕКУ - Одржувајте топла и тост атмосфера во вашиот дом или канцеларија. ЗАШТЕДЕТЕ НА ПОТРОШУВАЧКАТА на ЕНЕРГИЈА-Загревањето на вашата соба или канцеларија не треба да чини цело богатство. Овој осцилирачки електричен вселенски грејач има безбедносен прекинувач плус систем за заштита од прегревање што спречува екстремно зголемување на температурата. Ви треба повеќе време За да се одлучите Еве повеќе причини да го сакате овој песочен часовник керамички грејач : Е Во Согласност со ул, ЕТЛ, ССА, СЕ, АДС и ном стандарди, 120v, 60 Hz, 12. Студот го отежнува концентрирањето на вашите задачи за тој ден. Исто така, има поставка Само За Вентилатор што можете да ја користите за оние времиња кога ви треба само едноставна експлозија на воздух за да ја освежите околината. Студената клима може да предизвика остар пад на температурата, дури и во вашиот дом. Ако барате компактен грејач за загревање на просторијата со средна големина, овој керамички грејач е подготвен за работата. БЕЗБЕДНОСТА Е НА ПРВО место-вашата безбедност е секогаш наш приоритет. Неговата надворешна обвивка од песочен часовник е дизајнирана да остане ладна дури и кога е во употреба. Задоволете ги вашите потреби за греење со избирање помеѓу 2 поставки за топлина и прилагодување на електронскиот термостат. Грејачот е дизајниран и за автоматско исклучување доколку се преврти. ДИЗАЈНИРАН ЗА ПРОСТОРИИ со СРЕДНА ГОЛЕМИНА-со Димензии 6, 00х6, 00х18, 20", овој внатрешен грејач на кула добива стилски дизајн на песочен часовник кој ќе изгледа одлично на вашата канцелариска маса, маса или под.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.