0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Манор Парк на отворено сет на внатрешен двор, сина црна метална перница

Манор Парк на отворено сет на внатрешен двор, сина црна метална перница

DEN 12639.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Одвојте малку време за да се одморите за време на топлото време на Manor Park Modern 4 Piection Cushioned Outdoor Dececation. Четирите инчи перници обезбедуваат удобно место за пријателите и семејството да седат за време на роденденските баши или клуб за книги. Акцентите на кабелот и металната рамка обезбедуваат современ стил за да го воздигнат амбиентот на вашата палуба или внатрешен двор. Вклучува 2 аголни столчиња, 1 стол без вооружување и 1 отоман. Модерен современ стил. Удобни 4 "перници на седишта и потпирачи за грб. Отстранливите капаци го олеснуваат чистењето. Ремени за јамки ги одржуваат перничињата на место. Волнените акценти на кабелот на секое парче. Поместете ги парчињата наоколу за да одговараат на вашиот простор. Времето и ОВ-отпорна на олефин ткаенина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.