0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Средината На Векот - Модерна Нолита 14.96 Крајна Маса Со Каби Во Бело

Средината На Векот - Модерна Нолита 14.96 Крајна Маса Со Каби Во Бело

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Модерна Правоаголна Висока Маса За Употреба Во Дневната Соба. * По Собранието Мерки : 14.96 во. Должина, 16.93 во. Висина, 14.17 во. Длабочина. * Големина на внатрешната Полица : 13,74" Должина, 3,93" Висина * Вклучува 1 Отворен Кабинет Простор за Складирање Списанија и Весници. * Изработени Од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДП . * Карактеристики Шуплив Триаголник Испрскана Жица Метални Нозе За Мода и Издржливост. * Потребно Е Домашно Склопување. Вклучен Е Целиот Хардвер. * Средината На Векот - Модерна Нолита 14.96 " Крајна Маса со 1 Кабини Во Бело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.