0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бо Мек Рак Стапица, Голем Склопувачки

Бо Мек Рак Стапица, Голем Склопувачки

DEN 432.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Стапицата За Рак што се склопува е наменета за лицето кое сака да фати рак со секое влечење насекаде. Едноставно фрлете ја стапицата од рак во водата и оставете ги раковите да дојдат качувајќи се до вкусната мамка. Бо Мек Рак Стапица, Голем Склопувачки : Вграден џамбо капацитет мамка кафез. Биоразградлив систем за бегство. Лесно Складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.