0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Розова, XL

Мираж Миленичиња Производи Кожа Цветни Куче Јака, Розова, XL

DEN 1.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова Е Златен Додаток За Цвеќе Вистинска Метална Кожна Јака За Кучиња Розова 26. Вистинска кожна јака украсена со издржлив шарм на виџети. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој додаток за златен цвет вистинска метална кожна јака за кучиња е одличен предмет за додатоци од вистинска кожа од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Мираж Миленичиња Производи Злато Цвет Графичка Контрола Вистинска Метална Кожа Куче Јака Розова 26 вистинска кожа јака украсени со трајни графичка контрола шарм. Сите Јаки И Поводници за Кучиња еден од најдобрите избори за вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.