0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Активиран Филтер За воздух Јаглерод Чистење На Мирис Со Австралиски Суров Јаглен

Активиран Филтер За воздух Јаглерод Чистење На Мирис Со Австралиски Суров Јаглен

DEN 1.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Опис На производот Големина : 6 Инчен Бренд Профил : ВИВОХОМЕ Е регистрирана ТРГОВСКА марка во САД врз Основа На Калифорнија. Ние сме посветени на нудење висококвалитетни производи по најразумни цени. Се надевам дека ќе можете да ги најдете вашите омилени колекции од нас. Спецификација на производот : - Материјал : Челик-Боја : Сребро-Димензија На Пакетот : 19.5 "L*9.8" W*9.6 " H-Тежина На Предметот : 13.3 lbs Пакетот Вклучува : -1 x Гаранција За Производ За Јаглероден Филтер : уверуваме дека предметот што го добивате е 100% безбеден и здрав. За какви било дефекти или проблеми, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти за решение, гарантирано задоволство. 1.Користење На Австралиски суров јаглерод со неверојатна апсорпција на мирис; филтрира чад од цигари, алергени од растително потекло и механички остатоци, испарувања или какви било други непријатни мириси во вашата куќа, работилница, бизнис итн 2.Изработен со тежок галванизиран челик за максимална јачина и отпорност на стареење; монтиран вертикално или хоризонтално 3.Дизајниран за оптимална употреба во комбинација со внатрешен вентилатор и систем за вентилација; воздухот повлечен или туркан низ филтерот ќе биде 100% избришан без мирис и штетни честички 4.Големина за да ги задоволи сите ваши потреби за вентилација и прочистување на воздухот; лесна инсталација со вентилационо црево, ве ослободува од непотребен хаос или кавга 5.Достапни во 3 големини, јаглеродните филтри се широко користени во истражувачки лаборатории и комерцијални оранжерии за одгледување растенија, култура на ткива, градинарство во затворени простории и многу други задачи за отстранување мирис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.