0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
БРН, ОБЛОЖЕНМИКРОФИБ; ЕР 83. 34. 37.00

БРН, ОБЛОЖЕНМИКРОФИБ; ЕР 83. 34. 37.00

DEN 7984.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа елегантна и рустикална семејна соба троседот ќе работи за да создаде средина за домаќинство на живеење во удобност со елеганција на стариот ден. Дизајниран да зема по традиционалните трендови, овој тросед има конструкција од три над три перници со џебни серпентина за седење и кадифени перници. Класичните валани раце и изложените дрвени нозе додаваат традиционални акценти за подобрен стил, создавајќи изглед кој е елегантен со мало рустикално чувство. Во комплет со облоги од кабел за заварување и скроени шевови, овој тросед во дневната соба сигурно ќе го нагласи вашиот дом со декоративен стил кој може да се пофали со доживеано семејно чувство. Спарете го овој тросед со неговиот координативен стол и саканеседото за да создадете комплетен комплет. СОФА, БРН, ОБЛОЖЕНМИКРОФИБ; ЕР 83.00 Х 34.00 Х 37.00.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.