0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Крокс Униз Атина Флип Сандали

Крокс Униз Атина Флип Сандали

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Крокс Атина, трендсетер. Првата Сандала Крокс која има екстра мека, двојно амортизирана подножје за дополнителна удобност и поддршка со столб за прсти од материјалот croslite. Толку удобно, нозете ќе ви се заблагодарат. Двојно амортизирано, дополнително меко подножје. Croslite_ материјал циркулација nubs за масажа-како чувство. Лесно за чистење. Широк, пространа подножје; изграден од форма-за-одговара croslite_ материјал. Двоен Crocs Comfort® : Блажено поддршка. Мека. Целодневна удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.