0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Dayco Топ Cog Автоматски V-Појас Одговара изберете: 1977-КАДИЛАК ДЕВИЛ, ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР

Dayco Топ Cog Автоматски V-Појас Одговара изберете: 1977-КАДИЛАК ДЕВИЛ, ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дајко Врвот Запчаник Појас е работниот коњ на тешката индустрија. Запчаниците на горниот дел од ременот даваат зголемена флексибилност околу малите макари, а зголемената површина резултира со поладен појас за трчање. Полиестерскиот кабел обезбедува максимален пренос на енергија и способност за задржување на напнатоста за животниот век на ременот. Ламинираната конструкција помага да се апсорбираат поголеми ударни оптоварувања поврзани со дизел моторите. Овие Врвни Предности на Запчаникот се претвораат во помалку застој, пониски трошоци за одржување и зголемена сигурност. Дејко??s Врвот Запчаник Појас ги исполнува или надминува Sae J636 И J637 спецификации. Овој Врвен Појас За Запчаници е уште еден производ На Дејко гордо . Dayco 17453 Топ Cog Авто V-Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1977-1978 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1987,1989-1990 ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР 1985-1986,1988,1991 ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН 1984 фолксваген ВАНАГОН 4 Цил 1.9 Л 1977-1978 КАДИЛАК ЕЛДОРАДО 1982-1983 ХОНДА СПОГОДБА 1980 кадилак девил 8 ЦИЛ 6 Л 1985 СУБАРУ ГЛ 1977-1978 КАДИЛАК ФЛИТВУД 1977-1979 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 240 1977-1979 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ 300 1980 КАДИЛАК ФЛИТВУД 8 ЦИЛ 6 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.