0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Машки Мајмун Лен Троен Ремен Вокер Црн М

Машки Мајмун Лен Троен Ремен Вокер Црн М

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ленексот е направен од технолошки напредни кожи, полиуретани и полиестери за пренесување на влага за да се одржи стапалото во здрава ладна средина.Карактеристики и Придобивкипренос на влага полиестерска обвивка. Отстранлив Врв полиуретан ортотик апсорбира шок пета до пети. Мулти-густина ева среден ѓон. Анти-лизгачки гумен надворешен ѓонхајт - технолошкиот карбопластен ножен мост обезбедува контрола на движењето и ја минимизира пронацијата. Три ремени со кука и јамка уникатната prs влошка (Систем За Ослободување Од Притисок) ви овозможува лесно да ја прилагодите удобноста и вклопувањето на чевелот со отсекување на влошката во областите на притисок Шетачот На Врвот X903 M е атлетски чевли за одење. Апекс Атлетик Вокер Чевли ги спојува перформансите и начинот на живот за да создаде исклучителни чевли за одење. Овие атрактивни пешаци нудат комбинација на стабилност, амортизација и апсорпција на удари, кои не се наоѓаат во другите линии на обувки. Апекс Атлетските Пешаци вклучуваат иновативни карактеристики кои овозможуваат обувките да се прилагодат на вашите индивидуални потреби за нега на стапала. Овој чевел ќе собере Буниони, Пченка / Калуси и Невропатија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.