0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Соимои Памук Поплин Ткаенина Лисја И Афион Анемон Цвет Панел Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

Соимои Памук Поплин Ткаенина Лисја И Афион Анемон Цвет Панел Печатење Ткаенина Од Дворот Широк

DEN 97.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна. ● Соимои Панел Печатени Памук Поплин Ткаенина. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. ● Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. ✤ Ширина : 42 и 56 Инчи. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. ✤ Функција : средна тежина, Нетранспарентна. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. ● Оваа Ткаенина е широко користена во текстилната и облеката за кошули, марамчиња, шалови и други тимови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.