0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Знак За Дизајнерска Серија За Потпишување-Нема Знак За Паркирање Преку Ноќ

Знак За Дизајнерска Серија За Потпишување-Нема Знак За Паркирање Преку Ноќ

DEN 1.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Шарени и Издржливи! Совршен ЗА Хоа И Терени за Голф!Сите наши знаци се на залиха подготвени се веднаш да испорачаат. ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : производите Од Алуминиум Со Сигнализација се направени од комерцијален алуминиум без корозија специјално оценет за надворешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Нашите алуминиумски производи се направени од комерцијален алуминиум без корозија специјално оценет за надворешна употреба со години на живот без одржување во најтешките средини. Заоблени АГЛИ : Знаците имаат заоблени / без бруси агли за безбедно ракување и употреба кои обезбедуваат професионална и архитектонска привлечност.Воведување Дизајнерска Серија На Sign Mission Тешки Алуминиумски Знаци Ова е 18" x 18" Или 18" X 24" алуминиумски знак со тежок мерач дизајниран за долготрајна надворешна употреба. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : знаците За Потпишување имаат претходно пробиени дупки за монтирање за лесна инсталација. Знаците се монтираат на Столбови На У-канали, квадратни или тркалезни галванизирани столбови, дрвени столпчиња, сите рамни површини и огради со синџири.ЗАШТИТЕТЕ ГИ Вашите Деловни Знаци помогнете да го заштитите вашиот бизнис од правни прашања и тужби истовремено заштитувајќи го вашиот персонал и клиенти преку обезбедување безбедна околинапроизвод Детали : Големина : 18" х 18" или 18" Х 24" Тешки Алуминиумски Архитектонски Знаци имаат заоблени/без бруси агли за безбедно ракување и употреба кои обезбедуваат професионални и архитектонски жалби помагаат да се заштити вашиот бизнис од правни прашања и тужби додека ПЕРСОНАЛОТ и Клиентите Преку обезбедување безбедна околинаекстремно издржлив : производите од алуминиум со сигнализација се направени од Корозивен бесплатен алуминиум од комерцијална класа гордо произведен во сад : Купете Со Доверба и Гордост Што Доаѓа Само Од Купување Производ За Потпис Произведен во нашиот најсовремен објект во вест палм бич, флорида.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.