0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Игра На Тронови-Висерион Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

Игра На Тронови-Висерион Ѕид Постер со Pushpins, 22.375 34

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овие Трендови Меѓународна Игра На Тронови - Висерион Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународна Игра На Тронови-Висерион Ѕид Постер Со Pushpins : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.