0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Reebok Women'sенски плус големина руно загревање на дуксерот

Reebok Women'sенски плус големина руно загревање на дуксерот

DEN 480.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа худи за загревање на руно од Рибок е совршена за оние студени денови на паѓање кога сакате да се завиткате во нешто пријатно. Изработена од супер-мека ткаенина од премиум руно и заврши со аспиратор за влечење, тоа е задолжително за поставување, обични денови. Предниот џеб од кенгур го задржува вашиот телефон и другите најважни работи на рака. Спарете го со соодветните шорцеви за загревање на Reebok (продадени одделно) за најсекиот сет на дневна куќа! Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : Опуштено. Дефект : прикачен аспиратор со прилагодлива влечење. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 1 џеб од кенгур има најважни. Карактеристики : Мека ткаенина од ручко; Капка рамо; опседнато манжетни и полите; детали за лого. Womenенски плус големина руно загрева худи од Рибок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.