0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
0. Carat T.G.W. Аметист срце со CZ Accent Silver, позлатен прстен

0. Carat T.G.W. Аметист срце со CZ Accent Silver, позлатен прстен

DEN 719.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Наменети со векови и од некои веруваат дека помагаат во менталната агилност, Аметист зазема централна фаза во овој елегантен сребрен прстен. Аметистот е нагласен со брилијантни акценти на ЦЗ. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.