0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
18 18 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Среќна Ноќта на вештерките проверки полиестерска акцент перница, орхидеја Количина 1

18 18 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Среќна Ноќта на вештерките проверки полиестерска акцент перница, орхидеја Количина

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата едноставно Daisy 18 "x 18 " Орхидска Ноќта на вештерките Среќна Ноќта на вештерките проверки на акцент перница од колекцијата на вештерки. Оваа перница ќе додаде забава и стил на вашиот кревет, софа или фотелја! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.