0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Petit Lem Baby Boy Boy Boy Plush Hoodie Set

Petit Lem Baby Boy Boy Boy Plush Hoodie Set

DEN 415.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Овој пријатна кадифен качулка сет вклучува : (1) сина кадифен качулка со патент, дино печатење на градите и ребрести кокошки и манжетни за удобност, (1) светло сива дијаперска рамка со дино графичка на градите, и (1) амортиран дино печатење на дното со манжетни Хемс да се задржи во топлината. ● Состав на кадифен : 100% полиестер ● Состав на дијапершир : 100% памук ● Француски Тери Крајна Состав : 60% памук, 40% полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.