0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Празник Време Божиќ Гном И Украс Машина Во Собата

Празник Време Божиќ Гном И Украс Машина Во Собата

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Божиќ е време за печење!! Ќе се забавувате украсување колачиња со овој гном и украс колачиња машина во собата. Користете ги секачите за да исечете колачиња, пусти, сирење и сендвич форми. Сребреното метално сечило сече чисти, прецизни форми. Забавно и безбедно за сите возрасти. Дополнителни идеи за украсување се прикажани на задниот дел од пакетот. Време На одмор Божиќ Гном И Украс Машина Постави Боја : Сребро. Форма : Гном, Украс. Материјал : 100% Нерѓосувачки Челик. Големина : Гном-2Х3, 75инч, Украс-2, 75Х2, 71 инч. Тежина : 30гр/сет. Користете ги секачите за да исечете колачиња, пусти, сирење и сендвич форми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.