0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
SFP MC3208011-S COMPAT TAA XCVR 1-GIG S F LC

SFP MC3208011-S COMPAT TAA XCVR 1-GIG S F LC

DEN 1551.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Add On Mellanox MC3208011-SX Компатибилен TAA Усогласен со 1000 Base-SX SFP Примопредавател (MMF 850nm 550m LC) - 100% компатибилен и загарантиран ЗА работа КОМПАТ ТАА XCVR 1-GIG SX MMF LC MELLANOX SFP 550 M MC3208011-SX COMPAT TAA XCVR 1-свирка Sx Mmf LC.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.