0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Флинт Морнарица Слој Хартија Влакненца Ролери

Флинт Морнарица Слој Хартија Влакненца Ролери

DEN 0.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ролери За кремен Виолетова Ролерот За Кремен Е паметно дизајниран, ролери за влечење и полнење што може да ги земете каде и да одите. Кременот погодно се вклопува во која било од вашите торби или дури и во вашиот џеб. Неговото издржливо, елегантно дизајнирано тело ја фаќа влакната и ја штити лентата од оштетување. Овој иновативен валјак за влакненца е специјално дизајниран за облека и е со најквалитетна дополнителна леплива Јапонска лента што ве ослободува вас и вашата облека од мака од влакненца. Пред с, Кременот е лесен за употреба - за веднаш да го повлечете ролерот, притиснете надолу на врвот и да го продолжите уште подалеку, завртете го копчето за брзо вртење двапати. Карактеристики Кремен погодно се вклопува во која било од вашите торби или дури и во вашиот џеб. Неговото издржливо, елегантно дизајнирано тело ја фаќа влакната и ја штити лентата од оштетување. Спецификации Тежина : 3.5 мл. - ШКУ : НВПСМ150.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.