0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рос велосипеди - во. Аполо девојки БМ велосипед

Рос велосипеди - во. Аполо девојки БМ велосипед

DEN 2848.00
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова е Совршен велосипед за деца кои се подготвени да ги ископаат тркалата за обука и да ги почувствуваат слободата и радостите на возењето велосипед . Издржливиот чувар на ланецот ги спречува децата да го допираат ланецот и да добиваат Повреда. спортувајќи и предни и задни штипки, стилско боење, серија на Рос Аполо BMX логоа и брендирање, ова е еден кул велосипед за деца .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.