0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ДизајнАрт „изгрејсонце во земјата од вселената“ Современа пејзаж платно уметност

ДизајнАрт „изгрејсонце во земјата од вселената“ Современа пејзаж платно уметност

DEN 3356.96
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа прекрасна уметност во пејзаж платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на под -рамка од дрво од 1 инчи за отпечатоци од мала големина или под -рамка од 1,5 инчи дрво за отпечатоци со голема големина (40x30 60x28 ..) Обезбедувајќи го платното да се научи и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за виси. Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.