0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
30 Тркалезна трева трева ткаат масичка за кафе - природно

30 Тркалезна трева трева ткаат масичка за кафе - природно

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Прекрасно направена од природна и изобилство ткаена трева трева, ова е мала тежина, практичен додаток за украси за дома. Рашната трева брзо расте и широко достапна низ цела Азија и е подебела, помека и посуштинска од ратан или плетен. Четири дрвени нозе го прават тоа високи над 16 инчи, доволно високи за мала маса за кафе или голем отоман. Изработена од убава, природна, изобилство ткаена трева трева. Одлично мало тркалезно кафе или коктел маса, или голем отоман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.