0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Текстил на Дејвид Стела 44 Памучна ткаенина

Текстил на Дејвид Стела 44 Памучна ткаенина

DEN 0.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Набавка во целосен двор. Нарачките за множители на еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина. Ткаенина за ватирање со убав квалитет, 100 проценти чист памук, широк 44/45-инчи. Лесна грижа миење и суво. Ладно железо доколку е потребно. Колекцијата Стела се состои од седум координативни обрасци направени со богати есенски бои и боемски стил. Се користи заедно или одделно за подобрување на специјалниот проект, колекцијата Стела е убава бидејќи е разноврсна. Одлично за облека и декор! Продадено од дворот во целосен двор. 100% памук со ватенка со убав квалитет. Лесна грижа за миење/суво/ладно железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.