0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Чиста вода на глечерот на Алјаска, 16. Fo

Чиста вода на глечерот на Алјаска, 16. Fo

DEN 191.68
Достапно е за нарачката

Од стоката

Премиум за пиење на природата Waterto обезбедува најдобар квалитет, чиста Алјаска Глацијал - Природната вода е микрофилтрирана и дезинфицирана со озон (о?). Чиста вода на глечерот на Алјаскан, 16,9 ФО (пакет од 24).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.