0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Pantssaver Custom Fit Mats Floor For Fore For For for BMW 540i 2017- целата заштита на времето - Поставете

Pantssaver Custom Fit Mats Floor For Fore For For for BMW 540i 2017- целата заштита на времето - Поставете

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл. Mats душеците се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76 ° F (-60 ° C).Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот Постави : Дизајнирано прилагодено Поставете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. CUSTOM FIT : Your car mat are cut to order to fit the exact layout so that it install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот. Обично вклопување - Користејќи технологија за скенирање на ласерско скенирање со голема прецизност, секој под -мат е изработен за вашето возило со максимална покриеност во споредба со OEM и универзалните автомобили за автомобили .PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, snow, mud, spills, и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл. Pantssaver Custom Fit Fold Dath Mats за BMW 540i 2022 Сите временски заштита -1-от и 2-ри ред (беж)-висока зголемена гранична заштита одлична за фаќање на излевања и лесни додатоци за плакнење-автомобил. Сите временски услови - подните душеци се дизајнирани да обезбедат целосна автомобилска заштита од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија од нечистотија , кал, сол, дожд, снег и одржувајте го подот на вашето возило чист и свеж во сите сезони .) Течност и лесно избришете или исплакнете чисто. изградена до последната - ПВЦ гумената површина нуди водоотпорна заштита со стража против излевање и остатоци, гаранција на производителот на живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.