0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бесплатно собрание, оригинални фармерки со права нозе од 90 -тите

Бесплатно собрание, оригинални фармерки со права нозе од 90 -тите

DEN 558.40
Достапно е за нарачката

Од стоката

Дај ми го исправи. Омилените фаворити за мода-девојка остануваат популарни како и секогаш. Ние ја сакаме ретро вибрацијата на фармерките со директно нозе на слободното собрание, и одличното вклопување што ги измазнува и обликува за најсмешни фармерки досега. Уверени сме дека ќе стигнете до оваа сезона после сезона. Продаден исклучиво на. Моделот носи големина 4. Среден пораст; приближно. ИНСЕАМ : 28,5 ". Затворање на копчето со поштенски мува; стајлинг со пет џеб. Автентично ниско истегнување 14 мл. Деним : Изгледот на вашите омилени ретро фармерки, но додадовме допир на истегнување за удобност . џебови за истегнување. Обезбедете ентериер Поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување . Магичен грб триаголник. Аголот и поставувањето на џебовите на задните Бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатливо и е посветено на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слое и да се соберете слободно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.