0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Коница Минолта - - ОПЦ тапан-За Минолта-QMS PagePro 1300W; pagepro 1300W, 1350E, 1350W, 1350W, 1350WN, MF, MF

Коница Минолта - - ОПЦ тапан-За Минолта-QMS PagePro 1300W; pagepro 1300W, 1350E, 1350W, 1350W, 1350WN, MF, MF

DEN 2559.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Тапан за употреба со коница минолта pagepro 1300, pagepro 1350w, pagepro 1380mf, pagepro 1390mf. Ова Е Оем ТАПАН/МАЈСТОР/КОПИЈА ЦТГ/ОПЦ Коница Минолта Бренд Тапан Снабдување (ТАПАН) кој работи со следните печатачи / машини (PAGEPRO 1300, PAGEPRO 1350 W, PAGEPRO 1380 MF, PAGEPRO 1390 MF). Карактеристики на производот : Компатибилен Со : Минолта-QMS Page Pro 1300 W, pagepro 1300 W, 1350 E, 1350 E, 1350 W, 1350 WN, 1380 MF, 1390 MF Должност Циклус : До 20000 Страници Вклучени Количина : 1 Технологија За Печатење : Ласерска Коница Минолта - 1 - OPC Тапан Тип На Производ : OPC Тапан Придобивки од овој производ : Деловниот Домен На Коника Минолта Се ПРОТЕГА ОД Внесување Слики ПРЕКУ ИЗЛЕЗ. Компанијата нуди разновидни производи и услуги кои реализираат нови средини за дигитални слики во широк спектар на полиња, од оние кои се насочени кон потрошувачите до нивните деловно ориентирани колеги, вклучувајќи медицински и графички сектори. Овие бизниси се одржуваат со технологија на материјали, оптичка технологија, нанотехнологија, технологија на слики и други основни технологии. ТАПАН. PAGEPRO 1300, PAGEPRO 1350 W, PAGEPRO 1380 MF, PAGEPRO 1390 MF. Оем Коница Минолта Бренд. ТАПАН. PAGEPRO 1300 ; PAGEPRO 1350 W ; PAGEPRO 1380 MF ; PAGEPRO 1390 MF. Оем Коница Минолта Бренд.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.