0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Vanity огледало на „Задро“ со фиока за складирање и држач за ќелии

Vanity огледало на „Задро“ со фиока за складирање и држач за ќелии

DEN 2.67
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ова класично и двострано суета огледало со додаток и држач за телефони од Задро е совршен за вашата дневна рутина за убавина. Огледало со двојно зголемување од 5x/1x со вграден сад за додатоци за да ги задржите вашите омилени најважни работи за убавина и алатки за убавина, со држач за телефон, помага да се направи подготвување и позабавно! Тоа е функционално, шик огледало кое ви помага да ве однесе во текот на денот! Достапно во црна и исто така бела завршница. Држач на фиоката на 1/5x Vanity Mirror. Двојна еднострана со зголемување од 5x и 1x и лесно вртење напред и назад со 360-dgree ротација моќна страна на 5x-зголемување страна е одлична за детали и допири. 1x страната обезбедува безобразен поглед на целото лице за секојдневните потреби. Огледалното огледало со оптички квалитет дава најостри и најјасните одраз. Вградената лента за додатоци ги одржува вашите дневни најважни работи на дофат. Ставете го вашиот мобилен телефон во држачот на телефонот за да гледате видеа или да слушате музика додека се подготвувате. АБС/стакло/метални мерки 7,7 "L x 5,6" W x 10.4 "H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.