0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ландау Унизе Реверзибилен Долман Ракав V-Вратот Чистење Врвот, Стил 7502

Ландау Унизе Реверзибилен Долман Ракав V-Вратот Чистење Врвот, Стил 7502

DEN 223.36
Достапно е за нарачката

Од стоката

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобен и функционален, овој врат за чистење На Вратот има дарежливо унисекс вклопување надополнето со долман ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна носливост. Реверзибилна силуета има еден ентериер и еден надворешен џеб на градите, обезбедувајќи вашите медицински најважни работи секогаш да бидат на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење; жените можеби ќе сакаат да нарачаат една големина помала во ова унисекс парче; Нашата лесна нега поплин ткаенина направена со двојно предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Бледнее;Долман ракави за дополнителна леснотија на движење; 1 Џеб : 1 џеб на градите внатре и надвор;Реверзибилен за удобен, целодневен професионален изглед;Заден јарем за ласкава завеса;доволно Издржлив За комерцијални алишта;Жените можеби ќе сакаат да нарачаат една големина помала;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : Редовна : 27", Висока : 29 1/2"".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.