0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Спојката на Вентилаторот за Ладење на моторот Одговара изберете: 2001.2003-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ТЕШКА ДОЛЖНОСТ

Спојката на Вентилаторот за Ладење на моторот Одговара изберете: 2001.2003-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К ТЕШКА ДОЛЖНОСТ

DEN 312.32
Достапно е за нарачката

Од стоката

ТЕРМИЧКИ КАМИОН ДИСК ВЕНТИЛАТОР СПОЈКА Мотор Ладење Вентилатор Спојката Одговара Изберете : 2001,2003-2005 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К2500 ТЕШКИ 2002 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО Ц2500 ТЕШКИ 2006-2008 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г2500 2006-2008 ШЕВРОЛЕТ ЕКСПРЕС Г3500 2003-2005 Гмц Сиера Ц2500 Тешки 2001-2002 гмц сиера К2500 ТЕШКИ 2006 ГМЦ САВАНА КАТАВЕЈ Г3500 2007-2008 Гмц САВАНА Г3500 2002-2003,2005 гмц нова сиера к3500 2001.2004 гмц нова сиера C3500 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.