0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Анџи Планина Боемски Рачно Изработен Тепих

Анџи Планина Боемски Рачно Изработен Тепих

DEN 2.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Рачно разбој ткаени од квалификувани занаетчии, демонстрирајќи супериорен квалитет, изработка и издржливост. Овој тепих е сертифициран за Добра Ткаење, што значи дека не само што го правите светот поубав со купување занаетчиски производ, туку го правите светот подобар помагајќи да се стави крај на детскиот труд и поддржувајќи фер услови за работа. Немојте да бидете измамени од неговиот нежно плетен изглед овој килим од јута е неверојатно вреден, што го прави мудар избор за области со голем сообраќај во домот. Редовно вакуумирајте само со вшмукување-не се препорачува бар/четка за тепање. Оваа занаетчиска подна обвивка е рачно изработена со употреба на одржливи материјали и етички работни практики, така што можете да се чувствувате добро за вашиот избор на килим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.