0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Базен Централна Делукс Полумесечина Транспарентен Пондериран Винил Лагер Базен Вакуум Глава 10.5 -

Базен Централна Делукс Полумесечина Транспарентен Пондериран Винил Лагер Базен Вакуум Глава 10.5 -

DEN 3.33
Достапно е за нарачката

Од стоката

Оваа вакуумска глава е идеална за отстранување на остатоците од базените со винилни облоги. Лесно може да се користи за отстранување на алгите од долниот кат и ѕидот на базенот. Тоа е навистина издржлив и ефикасен систем за чистење со правосмукалка во базенот. Карактеристики на производот : Погледнете преку дизајн пондериран од леано железо за чистење со целосен преглед . За стандардни 1,25" столбови и 1,5" вакуумски црева . Балансирано поставување тежина за пловечки отпор . Издржливиот абс материјал е некорозивен . Лесно вклучување/исклучување телескопски пол врска. Димензии : 7.5 "H x 10.5" W x 5 " D . Материјал(и) : тешки пластични Полумесечина винил лагер базен вакуум главата. Балансирано поставување тежина за пловечки отпор. 7,5 инчи високи на 10,5 инчи широки на 5 инчи длабоки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.