0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Саливанс Вештачки Вкусен Избор 8.5Ж Црно

Саливанс Вештачки Вкусен Избор 8.5Ж Црно

DEN 527.84
Достапно е за нарачката

Од стоката

Запознајте го кралот на сукулентите. Ова вештачко растение изгледа црно во вистинската светлина (или многу темно виолетова). Поради тоа што е уникатна сенка,се смета за најстариот кралски вкусен таму. Без разлика дали ја проширувате вашата колекција или украсувате за тема во боја, обидете се да додадете неколку црни сукуленти за прскање боја и класа.Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Донесете ја убавината на природата во затворен простор со вештачки растенија. Прекрасен, едноставен дизајн оди лесно со секој декор. За лесно одржување, само избришете ја со крпа. За внатрешна или покриена надворешна употреба. Ажурирајте ја секоја просторија со вештачки растенија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.