0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дизајн на потпис Од Platfли Современа Платформа Олија Твин Природен Кревет

Дизајн на потпис Од Platfли Современа Платформа Олија Твин Природен Кревет

DEN 1389.92
Достапно е за нарачката

Од стоката

Донесувајќи голем стил во малите простории За живеење, креветот олија близнак е паметен избор за заштеда на простор за оние со око за современ дизајн. Неговиот чист профил со недооценени префинетости создава толку едноставна силуета која работи во толку многу поставки. Најдобро од с, нашиот иновативен систем за испорака во кревет во кутија го испорачува вашиот нов кревет веднаш до вратата. Креветот со двојна платформа (не вклучува глава), Вклучува подножје, шини и платформа (не е потребна дополнителна основа/кутија), Изработена од инженерско дрво и декоративен ламинат,Сува, лесна завршница со реплицирано дабово зрно и автентичен допир,достапен Душек, продаден одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.